0
В корзине пусто!

Закрыть
Категории

Сервісний центр Вісман СЕРВІС СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

Сервісний центр Вісман СЕРВІС СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

Сервісний центр Вісман, обслуговування котлів viessmann в Києві. Ремонт котельного устаткування.

«Атлант-Сервіс» з перших днів роботи запропонував клієнтам повний комплекс по послугах сервісного обслуговування котлів, систем опалення та ремонту котлів Viessmann і котельного обладнанн
я. Очевидним достоїнством котельного обладнання Віссманн є його виключно висока надійність - при правильному монтажі і регулярної сервісної перевірки продукція служить споживачам 20-25 років без ремонту. Обслуговування системи опалення котлів Viessmann складається з ряду регулярних профілактичних і контрольних заходів всієї системи опалення заміського будинку в цілому. Якщо ними не нехтувати - споживач не зіткнеться з якими-небудь питаннями ремонту опалювальних систем котлів Viessmann довгий час.

«Атлант-Сервіс» пропонує комплексні послуги з сервісномой перевірки котелень, спроектованих на основі опалювальних котлів Viessmann. Звертаємо Вашу увагу, що «Атлант-Сервіс» не надає послуг по обслуговуванню котельного устаткування інших виробників опалювальних котлів Viessmann і котельного обладнання.

За десятиліття фахівці «Атлант-Сервіс» накопичили багатий досвід в ремонті котлів Viessmann і налагодженні несправних систем опалення. Ми пропонуємо послуги з ремонту газових і твердопаливних водогрійних котлів Viessmann, ремонту котельного обладнання; здійснюємо комплексний ремонт котелень на базі Віссманн.

Щоб не займатися ремонтом котлів Viessmann системи опалення «Атлант-Сервіс» рекомендує потурбуватися питаннями сервісного обслуговування Вашої котельні ще на етапі проектування системи опалення заміського будинку.

СЕРВІСНА ПЕРЕВІРКА КОТЛІВ І КОТЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ VIESSMANN

Встановивши автономне опалювальне обладнання котлів Viessmann, власник не тільки робить своє житло більш комфортним, але і значно збільшує вартість будинку. Найважливіша частина системи опалення - опалювальний котел. Залежно від того, який вид палива доступний в даній місцевості, вибирають водогрійний котел певного типу: газовий, дизельний або твердопаливний.

Щоб правильно підібрати котельне обладнання, потрібно врахувати такі його елементи, як матеріал теплообмінника, наявність автоматики, габарити, вага котла, а також розрахувати необхідну потужність. Як бачите, без відповідної підготовки важко не помилитися у виборі «начинки» для котельні, тому вже на етапі проектування опалювальної системи розумно звернутися до допомоги кваліфікованих фахівців з опалення.

Опалювальний котел нового покоління - це не тільки надійне і високоефективне, але складне в технічному відношенні пристрій. Автоматика котлів Viessmann контролює подачу газу, температуру теплоносія, наявність тяги і витоків і інші параметри роботи котла, але не гарантує вас від можливих поломок. Тільки правильна експлуатація котла і всієї опалювальної системи, а також своєчасне технічне обслуговування системи опалення забезпечують довговічність її роботи і безпеку мешканців.

Як і будь-яка інша техніка, опалювальне обладнання вимагає регламентного обслуговування і ремонту. Буде багато простіше і краще, якщо ви укладете договір на поставку, монтаж і сервісне обслуговування котлів Viessmann з однією організацією. Хорошим варіантом стане компанія, що працює на ринку тривалий час, що пропонує обладнання декількох відомих виробників котлів Viessmann. Фахівці такої фірми напевно мають великий досвід реалізації та технічного обслуговування опалювальних котлів Viessmann.

Однією з таких компаній є «Атлант-Сервіс», організація з 10-річним досвідом роботи. Ми виробляємо гарантійну і післягарантійне перевірку опалювальних котлів Viessmann, аварійний ремонт та інші види сервісних робіт. «Атлант-Сервіс» - офіційний сервісний представник Вісман.Лінійка котельного обладнання включає підлогові котли, настінні котли Вісман,  що працюють на різних видах палива. У нас ви можете не тільки купити повний комплект опалювального обладнання, але і укласти договір на сервісне технічне обслуговування системи опалення котлів Viessmann заміського будинку.

Щоб уникнути проблем в експлуатації опалювального обладнання, рекомендуємо вам звернутися в сервісний центр заздалегідь, ще на етапі проектування і підготовки до монтажу системи опалення. Консультація фахівців, які не тільки продають, а й обслуговують обладнання Viessman допоможе грамотно вибрати компоненти системи опалення, правильно змонтувати обладнання, запобігти зайві витрати і можливі поломки.

Наші співробітники мають великий досвід в обслуговуванні опалювального обладнання Віссманн (Вісман). На складі «Атлант-Сервіс» завжди в наявності необхідні запчастини для ремонту котлів, тому практично будь-яка поломка котла опалення усувається в найкоротші срокі.

Сучасне опалювальне обладнання для приватних будинків надійно і безпечно. Однак ніхто не звільняв нас від відповідальності за технічний стан котла, адже саме від нього залежить стабільна робота всієї системи опалення. Звернувшись в «Атлант-Сервіс», ви зможете укласти договір на професійне технічне обслуговування опалювального обладнання, отримаєте кваліфіковані консультації по експлуатації і, в кінченому підсумку, заощадите час і кошти.
 

Сервисный центр Висман- Продажа монтаж отопительной техники Viessmann © 2021